De Boggs puffer jacket van Peuterey is gemaakt volgens de nieuwste en duurzaamste manieren. Met zijn PFC vrije eigenschap zorgt Peuterey ervoor dat je bij het dragen en wassen van de jas er geen giftige en vervuilende stoffen vrij komen, maar de jas zijn water afstotende eigenschap niet verliest.
De Boggs heeft 2-ways stretch wat zorgt dat de jas als gegoten zit en je veel bewegingsvrijheid behoudt. Door de hoge kwaliteit vulling gemaakt van ganzen dons houdt deze je warm maar geeft ook nog eens een super mooie look. De capuchon is afneembaar doormiddel van drukknopen, ook zit er in de capuchon een trek elastiek zodat deze te verstellen is naar eigen wens. De jas heeft een matte afwerking en heeft zwarte accenten zoals de ritsen en de afwerking op de kraag, deze combineren perfect met de mooie beige kleur van de jas. De mouwen zijn bij de polse afgewerkt met elastiek zodat deze beter om de pols blijft zitten en de kou buiten houdt. Ook is de zoom te verstellen met een elastiek. In de binnenkant heeft de Boggs 2 binnenzakken zonder rits.
De Boggs heeft een insulation grade van +10 graden tot -5 graden (cooler days). En is dus gemaakt voor de medium-cold tempraturen.
84% polyamide, 16% elastaan.
Artikel nummer:01191861